Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Monitor AOC G2590VXQ - LED 24.5" (62cm), Full HD, i zi

Kodi i produktit:
252500
Altoparlantë:
Pitch [Hz]:
0283
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Numri i porteve DisplayPort:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
153.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
(4 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Merrni përpara lojtarëve të tjerë dhe zbuloni përzierjen perfekte të kartës grafike dhe monitorimin e lojërave të aktivizuara FreeSync. Për të mësuar saktësisht se çfarë ju duhet, vizitoni faqen tonë të teknologjisë së dedikuar FreeSync AOC-i i fuqishëm G2590VXQ do t'ju sjellë jo vetëm stilin, por edhe një numër karakteristikash si: 24.5 "diagonale, backlight LED, rezolucion 1920 x 1080 pixel, 75 Hz refresh rate, 250 cd / m2 shkëlqim, 1ms përgjigje, 16 7 milion ngjyra , VGA, DP, 2x Mbështetje HDMI dhe VESA.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Diagonalja e ekranit ["]:
24,5
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
4038986166102
FreeSync:
Frekuencë [Hz]:
75
Fuqia dalëse e altoparlantëve [W]:
4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia [mm]:
559
Këndi horizontal i shikimit [°]:
170
Këndi vertikal i shikimit [°]:
160
Kodi:
G2590VXQ
Koha e reagimit [ms]:
1
Kontrast [:1]:
20000000
Lansuar:
18. 1. 2019
Lartësia [mm]:
420
Lloji i ekranit:
TN
Lojë:
Ndriçimi [cd/m2]:
250
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
2
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 300 x 300, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 200, 600 x 400
Pesha [kg]:
4.3
Pitch [Hz]:
0283
Port hyrës HDMI:
Port hyrës VGA (D-Sub):
Prodhuesi:
AOC
Raporti i shikimit:
16: 9
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia [mm]:
180
Varje në mur:

Bashkangjitja Monitor AOC G2590VXQ - LED 24.5" (62cm) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE