Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Monitor AOC Q3279VWFD8 - LED 31.5" (80cm), QHD, i zi

Kodi i produktit:
252483
Diagonalja e ekranit ["]:
31.5
Lojë:
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Rezolucioni:
2560 x 1440 (QHD)
Reduktim të dridhjeve të imazheve:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
244.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 20.38 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

AOC Q3279VWFD8 është një monitor 31.5 " me rezolucion QHD 2560 x 1440 dhe normë të rifreskimit prej 75Hz, me të cilin shfaq imazhe superiore me ngjyra të ndezura dhe tejet reale, me altoparlantë të integruar, si dhe teknologji FreeSync që eliminon dridhjen e ekranit dhe vonesat. Shikimi i monitorit është shumë më i rehatshëm për përdoruesit. Rack AOC mund të rregullohet, duke i lejuar përdoruesit të rregullojë lehtësisht lartësinë e monitorit, si dhe ta kthejë monitorin në të djathtë ose në të majtë, me një kënd të lartë shikimi prej 178 °. . Poashtu, për lidhje me pajisje të ndryshme ky monitor ka, një port HDMI, një port DisplayPort dhe VGA, me të cilët ju mund të lidhni pajisje të tjera deri në monitorin tuaj. Me këto porte mund të kaloni prej kompjuterit në konsolë, dhe gëzoni një sasi të madhe mundësish të reja duke luajtur lojërat tuaja të preferuara.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit ["]:
31.5
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
4038986116480
FreeSync:
Frekuencë [Hz]:
75
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia [mm]:
730
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Kodi:
Q3279VWFD8
Koha e reagimit [ms]:
5
Konsumi [W]:
45
Kontrast [:1]:
20000000
Lansuar:
17. 1. 2019
Lartësia [mm]:
425
Lloji i ekranit:
IPS
Lojë:
Ndriçimi [cd/m2]:
250
Ngjyra:
Zezë, argjend
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
1070
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
1
Pesha [kg]:
7+
Pitch [Hz]:
0,273
Port hyrës HDMI:
Port hyrës VGA (D-Sub):
Raporti i shikimit:
16: 9
Reduktim i ngjyrës së kaltër:
Reduktim të dridhjeve të imazheve:
Rezolucioni:
2560 x 1440 (QHD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia [mm]:
153

Bashkangjitja Monitor AOC Q3279VWFD8 - LED 31.5" (80cm) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE