Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Monitor ASUS Gaming VG279QM - 27'' LED

Kodi i produktit:
283913
Altoparlantë:
Pivot:
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura milion:
16.7
Numri i porteve DisplayPort:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

489.50 
Ju kurseni : 50.00   (10%)
439.50 € * Përfshirë TVSH-në
10% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 36.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Monitori ASUS Gaming VG279QM është i dizajnuar posaçërisht për të apasionuar të lojërave që nuk duan të humbasin asnjë detaj. Ky monitor vjen me një diagonale prej 27" me kualitet Full HD dhe rezolucion 1920 x 1080, me të cilin shfaq imazhe superiore me ngjyra të ndezura dhe tejet reale, me altoparlantë të integruar që ju mundësojnë që të përjetoni çdo goditje e lëvizje sikurse të ishit me të vërtet aty. Gjithashtu, ky monitor ka teknologjitë si FreeSync, IPS, HDR, G-Sync, Reduktimi i dritës blu dhe Flicker Free. Veçanti të këtij monitori janë edhe mundësitë e lidhjes me kompjuter dhe konzola të ndryshme përmes porteve HDMI., DisplayPort, VGA dhe 3.5mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Barevná škála:
SRGB (99%)
Besueshmëria:
100 %
Diagonalja e ekranit:
27
DisplayPort:
EAN:
4718017505918
Ekran i sheshtë:
FreeSync:
Frekuencë Hz:
280
Fuqia dalëse e altoparlantëve W:
4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia mm:
619,4
HDMI 2.0:
HDR:
Këndi horizontal i shikimit °:
178
Këndi vertikal i shikimit °:
178
Kodi:
90LM05H0-B01370
Koha e reagimit ms:
1
Kompatibil me G-Sync:
Konsumi W:
26
Lansuar:
27. 3. 2020
Lartësi e rregullueshme:
Lartësia mm:
376,7
Lloji i ekranit:
IPS
Lojë:
Ndriçimi cdm2:
400
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura milion:
16.7
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
2
Numri i porteve HDMI 2.0:
2
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 300 x 300, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 200, 600 x 400
Pesha kg:
5.6
Pitch Hz:
0,311
Pivot:
Port hyrës HDMI:
Prodhuesi:
ASUS
Raporti i shikimit:
16: 9
Reduktim i ngjyrës së kaltër:
Reduktim të dridhjeve të imazheve:
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Teknologjia:
3.5mm për dëgjuese
Trashësia mm:
211,4
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
Varje në mur:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE