Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Monitor ASUS TUF Gaming VG27BQ - LED 27 "

Kodi i produktit:
287065
Altoparlantë:
Prodhuesi:
ASUS
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura milion:
16.7
Numri i porteve DisplayPort:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

472.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 39.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Asus TUF Gaming VG27BQ 27 " është një monitor i lojrave me panel TN, rezolucion WQHD 2560 x 1440 piksel, mat. Ai ka një shkëlqim prej 350 cd / m2, kënde shikimi 170 ° në horizontale dhe 160 ° vertikale, raport aspekt 16: 9, kohë përgjigje 0.4 ms, shkalla e rifreskimit 165 Hz, lidhësit përfshijnë 2x HDMI (v2.0), 1x DisplayPort 1.2, altoparlantë 2x 2 W. Dimensionet përfshirë mbajtësen janë 620 x 377-507 x 211 mm. Duke përdorur teknologjinë NVIDIA G-SYNC, shkalla e rifreskimit të ekranit mund të sinkronizohet me kartën grafike. Kjo minimizon bllokimin, ngrirjen e imazhit dhe vonesat. Rezultati është një përvojë e qetë e lojrave, natyraliteti dhe mprehtësia e objekteve të lojës. Monitori ofron disa teknologji interesante të lojës. Njëra është Shadow Boost duke ndriçuar zona të errëta, tjetra është Extreme Low Motion Blur, e cila eliminon turbullimin dhe shqyerjen e objektit. ASUS GameVisual ofron 7 modalitete të paracaktuar ekrani dhe kontroll të shpejtë përmes tastit të integruar GamePlus. Teknologjia ASUS Flicker Free përdor rregullimin inteligjent dinamik të dritës së prapme, parandalon vlerat e shkëlqimit shumë të ulët dhe eliminon dridhjen. Rezultati është një ekran plotësisht i qartë, pa shkrepje që nuk shqetëson përdoruesin gjatë shikimit, rrit komoditetin e shikimit të përmbajtjes dhe ndihmon në parandalimin e lodhjes. Teknologjia ASUS Ultra-Low Blue Light në mënyrë efektive zvogëlon sasinë e dritës blu të dëmshme të emetuar nga ekrani, i cili gjithashtu ndihmon në uljen e lodhjes dhe rritjen e rehatisë së monitorimit. Kjo teknologji ju sjell rehatinë absolute të mundshme në punë, kështu që ju ende mund të punoni të qetë për periudha më të gjata kohore.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Barevná škála:
SRGB (99%)
Besueshmëria:
100 %
Diagonalja e ekranit:
27
DisplayPort:
Dynamický kontrast 1:
100000000
Ekran i sheshtë:
FreeSync:
Frekuencë Hz:
165
Fuqia dalëse e altoparlantëve W:
4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia mm:
620
HDMI 2.0:
HDR:
Këndi horizontal i shikimit °:
170
Këndi vertikal i shikimit °:
160
Kodi:
90LM04Z0-B01370
Koha e reagimit ms:
0.4
Kompatibil me G-Sync:
Konsumi W:
65
Lansuar:
7. 5. 2020
Lartësia mm:
507
Lloji i ekranit:
TN
Lojë:
Ndriçimi cdm2:
350
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura milion:
16.7
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI 2.0:
2
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 300 x 300, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 200, 600 x 400
Pesha kg:
5.8
Pitch Hz:
0233
Pivot:
Prodhuesi:
ASUS
Raporti i shikimit:
16: 9
Reduktim i ngjyrës së kaltër:
Reduktim të dridhjeve të imazheve:
Rezolucioni:
2560 x 1440 (QHD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Statický kontrast 1:
1000
Thellësia e ngjyrave bit:
8
Trashësia mm:
211
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
Varje në mur:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE