Monitor ASUS VG248QZ - LED, 24" (60cm),Full HD, i zi

Kodi i produktit:
247977
Altoparlantë:
Pivot:
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

227.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 18.96 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Diagonalja e ekranit ["]:
24
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
4718017100540
Frekuencë [Hz]:
144
Fuqia dalëse e altoparlantëve [W]:
4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia [mm]:
569,4
Këndi horizontal i shikimit [°]:
170
Këndi vertikal i shikimit [°]:
160
Kodi i prodhuesit:
90LMGG701Q022E1C-
Koha e reagimit [ms]:
1
Konsumi [W]:
45
Kontrast [:1]:
80 000 000
Lansuar:
25. 10. 2018
Lartësi e rregullueshme:
Lartësia [mm]:
390
Lloji i ekranit:
TN
Lojë:
Ndriçimi [cd/m2]:
350
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
1
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 300 x 300, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 200, 600 x 400
Pesha [kg]:
5.5
Pitch [Hz]:
0276
Pivot:
Port hyrës DVI:
Port hyrës HDMI:
Prodhuesi:
ASUS
Raporti i shikimit:
16: 9
Reduktim të dridhjeve të imazheve:
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Trashësia [mm]:
231
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
Varje në mur:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE