Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Monitor ASUS VP278QG - LED 27" (68cm), Full HD, i zi

Kodi i produktit:
227105
Altoparlantë:
Port hyrës HDMI:
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

288.50 
Ju kurseni : 59.00   (20%)
229.50 € * Përfshirë TVSH-në
20% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 19.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

LCD Asus VP278QG do të jetë ndihma juaj e madhe sidomos në lojëra. Parametrat si reagimi super i shpejtë dhe ritmi i rifreskimit prej 75 Hz do të vlerësohen veçanërisht nga lojtarët. Është veçanarisht e përshtatur për ta, ka shumë teknologji interesante dhe një dizajn të shkëlqyeshëm që i përshtatet mirë setit tuaj të lojërave. Lojtarët do të jenë të ngazëllyer për butonin ekskluziv të GamePlus në monitor. Nëse modaliteti GamePlus aktivizohet, thjesht shtypni butonin në monitor dhe menjëherë mund të filloni kohëmatësin ose pamjen. Butoni ju jep mundësinë për të aktivizuar një nga dy veglat e lojës për t'ju ndihmuar të praktikoni dhe të përmirësoni aftësitë tuaja të lojrave. Monitor LCD me ekran të gjerë 27 " ka rezolucion të plotë Full HD 1920 x 1080, dhe një kohë të shkurtër përgjigje 1 ms, ka 2W × 2 altoparlantë, ndërsa lidhshmëria sigurohet nga lidhësit DisplayPort, D-Sub dhe HDMI.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Diagonalja e ekranit ["]:
27
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
4712900735536
FreeSync:
Frekuencë [Hz]:
75
Fuqia dalëse e altoparlantëve [W]:
4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
641,4
Këndi horizontal i shikimit [°]:
170
Këndi vertikal i shikimit [°]:
160
Kodi i prodhuesit:
90LM01M0-B05170
Koha e reagimit [ms]:
1
Konsumi [W]:
60
Kontrast [:1]:
100000000
Lartësia [mm]:
444,5
Lloji i ekranit:
TN
Lojë:
Ndriçimi [cd/m2]:
300
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
2
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 400
Pesha [kg]:
4.8
Pitch [Hz]:
0,311
Port hyrës HDMI:
Port hyrës VGA (D-Sub):
Prodhuesi:
ASUS
Raporti i shikimit:
16: 9
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia [mm]:
219,4
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
Varje në mur:

Bashkangjitja Monitor ASUS VP278QG - LED 27" (68cm) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE