Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Monitor ASUS XG49VQ ROG - LED 49" (124cm), DFHD, i zi

Kodi i produktit:
251985
Altoparlantë:
Lloji i ekranit:
VA
USB:
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
Rezolucioni:
3840 x 1080 (DFHD)

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
1,276.50 
Ju kurseni : 168.00   (13%)
1,108.50 € * Përfshirë TVSH-në
13% Zbritje
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 92.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Merrni përpara lojtarëve të tjerë dhe zbuloni përzierjen perfekte të kartës grafike dhe monitorimin e lojërave të aktivizuara FreeSync. Për të mësuar saktësisht se çfarë ju duhet, vizitoni faqen tonë të teknologjisë së dedikuar FreeSync Asus XG49VQ ROG nuk ka vetëm një ekran të pabesueshëm 49 ", por edhe një raport 32: 9, rezolucion 144 Hz, 125% sRGB, Double Full HD 840 x 1,080, teknologjia FreeSync2. 1800R dhe 400 cd / m2 shkëlqim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Diagonalja e ekranit ["]:
49
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
4718017169349
Ekran i lakueshëm:
FreeSync:
Frekuencë [Hz]:
144
Fuqia dalëse e altoparlantëve [W]:
10
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI 2.0:
HDR:
Kodi:
90LM04H0-B01170
Koha e reagimit [ms]:
4
Lansuar:
18. 1. 2019
Lloji i ekranit:
VA
Lojë:
Ndriçimi [cd/m2]:
450
Ngjyra:
Zezë
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
2
Numri i porteve HDMI 2.0:
2
Port hyrës HDMI:
Prodhuesi:
ASUS
Raporti i shikimit:
32:9
Rezolucioni:
3840 x 1080 (DFHD)
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
USB:
USB Hub:
Vendi i origjinës:
Taiwan (Province of China)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE