Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Monitor Dell Alienware AW2521HFLA - 24,5'' LED

Kodi i produktit:
308471
Besueshmëria:
100 %
Prodhuesi:
Dell
Numri i porteve HDMI:
2
Numri i porteve HDMI 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
4

Si të porosisim në Gjirafa50?

388.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 32.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Monitori Dell Alienware AW2521HFLA është i dizajnuar posaçërisht për të apasionuar të lojërave. Vjen me një diagonale prej 24.5" me kualitet Full HD dhe rezolucion 1920 x 1080 pikselë, me të cilin shfaq imazhe superiore me ngjyra të ndezura dhe tejet reale, me altoparlantë të integruar që ju mundësojnë që të përjeton çdo goditje e lëvizje sikurse të ishit me të vërtet aty, si dhe teknologji Flicker Reduction që ju mbron sytë edhe nga orët e gjata të shikimit. Mbështet poashtu teknologjitë si IPS dhe Blue light reduction. Veçanti të këtij monitori janë edhe mundësitë e lidhjes përmes porteve DisplayPort, USB dhe HDMI.?

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Diagonalja e ekranit:
24,5
DisplayPort:
Drita e pasme:
RGB
EAN:
5397184409596
Ekran i sheshtë:
FreeSync:
Frekuencë Hz:
240
Garancion NBD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia mm:
556,3
HDMI 2.0:
Këndi horizontal i shikimit °:
178
Këndi vertikal i shikimit °:
178
Kodi:
210-AXRP
Koha e reagimit ms:
1
Kompatibil me G-Sync:
Konsumi W:
20.4
Lartësi e rregullueshme:
Lartësia mm:
421,2
Lloji i ekranit:
IPS
Lojë:
Ndriçimi cdm2:
400
Në dispozicion nga:
25. 1. 2021
Ngjyra:
Bardhë, Zi
Ngjyrat e mbështetura milion:
16.7
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
2
Numri i porteve HDMI 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
4
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 400
Përmbajtja e pakos:
Kabllo DisplayPort, kabllo HDMI, kabllo USB
Pesha kg:
7,2
Pitch Hz:
0283
Pivot:
Port hyrës HDMI:
Prodhuesi:
Dell
Raporti i shikimit:
16: 9
Reduktim i ngjyrës së kaltër:
Reduktim të dridhjeve të imazheve:
Rezolucioni origjinal:
1920 x 1080 (Full HD)
Shtrirja e ngjyrave:
SRGB (99%)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Statický kontrast 1:
1000
Teknologji audio:
3.5mm line out, 3.5mm kufje
Trashësia mm:
251,9
USB:
USB Hub:
Varje në mur:
Vendi i origjinës:
Ireland

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE