Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Monitor Dell Alienware AW2720HF - LED 27''

Kodi i produktit:
276624
Besueshmëria:
100 %
Port hyrës HDMI:
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
2
Numri i porteve HDMI 2.0:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

599.50 
Ju kurseni : 130.00   (22%)
469.50 € * Përfshirë TVSH-në
22% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 39.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ky monitor ndërthurr një varg tiparesh të përosura teknologjike për argëtimin tuaj. Mbështet teknologjinë AMD FreeSync dhe ka reagim 1 ms. Diagonalja e tij 27 inç është me rezolucion FullHD 1920 x 1080 pikselë ndërsa përpjesëtimi pamor 16:9. Përfshin konektor USB 3.1, audio, HDMI, DisplayPort. Përmasat e tij janë 443.1 - 559.4 x 612.7 x 215.9 mm dhe peshon 4,8 kg.

Vlerësimet

Ja ka vlejt per qmimin
Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Diagonalja e ekranit:
27
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
5397184200230
Ekran i sheshtë:
FreeSync:
Frekuencë Hz:
240
G-Sync:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
612,7
HDMI 2.0:
Këndi horizontal i shikimit °:
178
Këndi vertikal i shikimit °:
178
Kodi:
210-ATTQ
Koha e reagimit ms:
1
Konsumi W:
29
Lansuar:
4. 12. 2019
Lartësi e rregullueshme:
Lartësia mm:
443,1
Lloji i ekranit:
IPS
Lojë:
Ndriçimi cdm2:
350
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura milion:
16.7
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
2
Numri i porteve HDMI 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
4
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 300 x 300, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 200, 600 x 400
Pesha kg:
4.8
Pitch Hz:
0,311
Pivot:
Port hyrës HDMI:
Prodhuesi:
Dell
Raporti i shikimit:
16: 9
Reduktim i ngjyrës së kaltër:
Reduktim të dridhjeve të imazheve:
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia mm:
215,9
USB:
USB Hub:
Varje në mur:

Bashkangjitja Monitor Dell Alienware AW2720HF - LED 27'' edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE