Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Monitor Dell S2419HGF, LED, 24"

Kodi i produktit:
254085
Diagonalja e ekranit:
24
Prodhuesi:
Dell
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 3.1 Gen 1:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

238.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 19.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Monitori Dell vjen me dizajn elegant dhe ofron përformancë të lartë. Ky monitor vjen me diagonale të ekranit 24" me kualitet Full HD dhe me rezolucion 1920 x 1080 piksela, si dhe funksionon në frekuencat 114 Hz. Ky monitor vjen me ndriqim LED, ndërsa koha e reagimit është 1 m/s. Monitori vjen me ndriçim prej 350 cd / m2, mbështet 16.7 milion ngjyra, raport 16: 9, raport kontrasti 1000: 1. Një gamë e gjerë lidhjesh ofrohet nga 2x HDMI, 1x DP, 3x USB dhe Audio.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit:
24
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
5397184092507
FreeSync:
Frekuencë Hz:
144
Garancion NBD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia mm:
565
Këndi horizontal i shikimit [°]:
170
Këndi vertikal i shikimit [°]:
160
Kodi:
210-AQVJ
Koha e reagimit [ms]:
1
Konsumi W:
25
Kontrast 1:
8000000
Lansuar:
13. 2. 2019
Lartësi e rregullueshme:
Lartësia mm:
369
Lloji i ekranit:
TN
Lojë:
Ndriçimi [cdm2]:
350
Ngjyra:
Zezë, argjendtë
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 3.1 Gen 1:
2
Pesha kg:
5
Pitch [Hz]:
0,277
Pivot:
Port hyrës HDMI:
Prodhuesi:
Dell
Raporti i shikimit:
16: 9
Reduktim i ngjyrës së kaltër:
Reduktim të dridhjeve të imazheve:
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia mm:
177
USB:
USB Hub:
Varje në mur:

Bashkangjitja Monitor Dell S2419HGF edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE