Monitor HP Pavilion Gaming - LED 32" (81cm), QHD, i zi

Kodi i produktit:
248320
Diagonalja e ekranit ["]:
32
Port hyrës HDMI:
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

421.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 35.12 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky monitor i hollë HP Pavilion Gaming 32 " (81 cm) me teknologji HDR dhe FreeSync, përmban dy porte HDMI, dy USB, audio dhe DisplayPorts, si dhe një gamë DCI-P3 dhe një shkallë rifreskimi 75Hz. Ky monitor ka panel VA, që i dhuron syve tuaj një kënd të gjerë shikimi (178 °) dhe një ekran të përsosur me ngjyra. Monitori ka rezolucion QHD 2560x1440.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit ["]:
32
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
192545588386
FreeSync:
Frekuencë [Hz]:
75
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
740
HDR:
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Kodi i prodhuesit:
3BZ12AA#ABB
Koha e reagimit [ms]:
5
Konsumi [W]:
41
Kontrast [:1]:
1000000
Lansuar:
30. 10. 2018
Lartësia [mm]:
522,3
Lloji i ekranit:
VA
Lojë:
Ndriçimi [cd/m2]:
400
Ngjyra:
Zezë
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 300 x 300, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 200, 600 x 400
Pesha [kg]:
9.9
Pitch [Hz]:
0276
Port hyrës HDMI:
Prodhuesi:
HP
Raporti i shikimit:
16: 9
Rezolucioni:
2560 x 1440 (QHD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia [mm]:
179
USB:
USB Hub:
Varje në mur:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE