Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Monitor LED AOC AG352UCG6 - 35" (88cm), UW-QHD, i zi

Kodi i produktit:
238019
Altoparlantë:
Pitch [Hz]:
0,238
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Numri i porteve DisplayPort:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
909.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 75.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

AOC AG352UCG6 është monitor i dizajnuar për t'ju sjellur eksperiencën absolute të videolojërave me nuancë të realitetit. Ajo mban një mori teknologjish nga seria më e fundit dhe ka shpejtësi të lartë reagimi në mënyrë që të keni avantazhin që dëshironi. Produkti vjen me madhësi diagonale prej 35" (88cm) që mban kualitetin UltraWide QHD me rezolucion prej 3440 x 1440 dhe kombinohet me 300 cd / m2 shkëlqim dhe mbështetje për 16.7 milion variacione ngjyrash në mënyrë që të shihni imazhe kristal të pastërta dhe të detajizuara. Pos kësaj, ajo është pajisur me portet USB, HDMI, DVI dhe DisplayPort, ka madhësi 847 x 593 x 266 mm dhe vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Diagonalja e ekranit ["]:
35
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
4038986116442
Ekran i lakueshëm:
Frekuencë [Hz]:
120
Fuqia dalëse e altoparlantëve [W]:
4
G-Sync:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia [mm]:
847
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Kodi i prodhuesit:
AG352UCG6
Koha e reagimit [ms]:
4
Konsumi [W]:
70
Kontrast [:1]:
50000000
Lansuar:
13. 6. 2018
Lartësi e rregullueshme:
Lartësia [mm]:
587
Lloji i ekranit:
MVA
Lojë:
Ndriçimi [cd/m2]:
300
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 300 x 300, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 200, 600 x 400
Pesha [kg]:
11,8
Pitch [Hz]:
0,238
Port hyrës HDMI:
Raporti i shikimit:
21:9
Reduktim i ngjyrës së kaltër:
Reduktim të dridhjeve të imazheve:
Rezolucioni:
3440 x 1440 (UW-QHD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia [mm]:
266,5
USB:
USB Hub:
Varje në mur:

Bashkangjitja Monitor LED AOC AG352UCG6 - 35" (88cm) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE