Monitor LED HP 25x - 24.5" (62cm), Full HD, i zi

Kodi i produktit:
243533
Diagonalja e ekranit ["]:
24,5
Pitch [Hz]:
0283
Ngjyra:
Zezë
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

282.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 23.54 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

HP 25x është zgjidhja ideale për të gjithë gamerat që dëshirojnë të luajnë videolojëra me kualitet të lartë dhe imazhe të detajizuara apo apo punëtorët grafik që dëshirojnë të shohin çdo nuancë të ngjyrave të kthehet në imazh ashtu siç e kanë menduar. Monitori vjen me madhësi diagonale prej 24.5" (62cm) dhe mban rezolucion Full HD prej 1920 x 1080 piksela që kombinohet me 400 cd / m2 shkëlqim dhe 1000:1 kontrast për t'ju sjellur performancën e dëshiruar. Pos kësaj, monitori mban portet HDMI dhe DisplayPort 1.2 për lidhje me pajisje të tjera, ka kënd shikimi prej 170 * horizontalisht dhe 160 * vertikalisht si vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit ["]:
24,5
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
192545213240
FreeSync:
Frekuencë [Hz]:
144
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
557,3
HDMI 2.0:
Këndi horizontal i shikimit [°]:
170
Këndi vertikal i shikimit [°]:
160
Kodi i prodhuesit:
3WL50AA
Koha e reagimit [ms]:
1
Konsumi [W]:
22
Kontrast [:1]:
1000
Lansuar:
24. 8. 2018
Lartësi e rregullueshme:
Lartësia [mm]:
492,6
Lloji i ekranit:
TN
Lojë:
Ndriçimi [cd/m2]:
400
Ngjyra:
Zezë
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
1
Numri i porteve HDMI 2.0:
1
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 300 x 300, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 200, 600 x 400
Pesha [kg]:
5,72
Pitch [Hz]:
0283
Pivot:
Port hyrës HDMI:
Prodhuesi:
HP
Raporti i shikimit:
16: 9
Reduktim i ngjyrës së kaltër:
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia [mm]:
206,4
Varje në mur:

Bashkangjitja Monitor LED HP 25x - 24.5" (62cm) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE