Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Monitor Lenovo Y25g-30 - LED 24.5''

Kodi i produktit:
335806
Altoparlantë:
Reduktim i ngjyrës së kaltër:
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
3
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 300 x 300, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 200, 600 x 400
Përmbajtja e pakos:
Kabllo DisplayPort, kabllo USB

Si të porosisim në Gjirafa50?

614.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 51.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Monitori i lojës IPS ka një diagonale prej 24,5 ", rezolucion FHD 1920 x 1080 px, raport të pamjes 16: 9. Mbështet teknologjinë G -Sync dhe Nvidia Reflex, ofron lidhës HDMI 2.0, DP 1.4, fole 3.5mm, USB Hub, mbështet standardin VESA, altoparlantë të integruar 2 x 3 W, pesha 6.1 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Besueshmëria:
100 %
Diagonalja e ekranit:
24,5
DisplayPort:
Drita e pasme:
RGB
Dynamický kontrast 1:
3 000 000
Ekran i sheshtë:
Frekuencë Hz:
360
Fuqia dalëse e altoparlantëve W:
6
G-Sync:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia mm:
557,3
HDMI 2.0:
HDR:
Këndi horizontal i shikimit °:
178
Këndi vertikal i shikimit °:
178
Koha e reagimit ms:
2
Kontrasti statik 1:
1000
Lartësi e rregullueshme:
Lloji i ekranit:
IPS
Lojë:
Ndriçimi cdm2:
400
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura milion:
16.7
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
2
Numri i porteve HDMI 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
3
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 300 x 300, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 200, 600 x 400
Përmbajtja e pakos:
Kabllo DisplayPort, kabllo USB
Pesha kg:
6,1
Pitch Hz:
0283
Pivot:
Port hyrës HDMI:
Prodhuesi:
Lenovo
Raporti i shikimit:
16: 9
Reduktim i ngjyrës së kaltër:
Reduktim të dridhjeve të imazheve:
Rezolucioni origjinal:
1920 x 1080 (Full HD)
Shtrirja e ngjyrave:
SRGB (99%)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Teknologji audio:
Kufje 3.5 mm
Thellësia e ngjyrave bit:
8
Trashësia mm:
230,6
USB:
USB Hub:
USB-C:
Varje në mur:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE