Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Monitor LG 32UK550, LED, 32", 4K UHD

Kodi i produktit:
254155
Altoparlantë:
Pesha [kg]:
7+
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
1070
Numri i porteve DisplayPort:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
555.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 46.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Monitori LED LG vjen me një dizajn elegant dhe ofron shumë karakteristika. Ky monitor vjen me diagonale të ekranit 32" kualitet 4K UHD dhe me rezolucion 3840 x 2160 piksela si dhe funksionon në frekuencat 60 Hz. Falë rezolucionit 4K ju do të keni imazhe dhe video me cilësi shumë të lartë. Ju mund ta përdorni këtë monitor edhe për lojëra dhe duke përdorur teknologjinë Black Stabilizer Mode ju mund ti zbuloni armiqtë tuaj në zonat më të errëta, si dhe teknologjinë DAS mode për imazhe të përkryera të mprehta madje edhe në lojëra vërtet të shpejta. Monitori vjen me altoparlantë stereo me 2x 5 vat, ndërsa koha e reagimit të monitorit është 4 ms GTG.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Diagonalja e ekranit ["]:
31.5
DisplayPort:
FreeSync:
Frekuencë [Hz]:
60
Fuqia dalëse e altoparlantëve [W]:
5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
728
HDMI 2.0:
HDR:
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Kodi:
32UK550-B.AEU
Koha e reagimit [ms]:
4
Konsumi [W]:
39
Lansuar:
14. 2. 2019
Lartësi e rregullueshme:
Lartësia [mm]:
602
Lloji i ekranit:
VA
Lojë:
Ndriçimi [cd/m2]:
300
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
1070
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
2
Numri i porteve HDMI 2.0:
2
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 300 x 300, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 200, 600 x 400
Pesha [kg]:
7+
Pitch [Hz]:
0,181
Port hyrës HDMI:
Raporti i shikimit:
16: 9
Reduktim të dridhjeve të imazheve:
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia [mm]:
230
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.lge.com
Varje në mur:

Bashkangjitja Monitor LG 32UK550 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE