Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Monitor MSI Gaming Optix AG32CQ - LED 31.5 "

Kodi i produktit:
240435
Diagonalja e ekranit ["]:
31.5
Port hyrës HDMI:
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
1
Numri i porteve HDMI 2.0:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

554.50 
Ju kurseni : 215.83   (39%)
338.67 € * Përfshirë TVSH-në
39% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 28.22 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ekran i gjerë MSI Gaming Optix AG32CQ është projektuar për përvojën më të mirë të lojërave. Ka disa teknologji që nuk lejojnë që imazhi të vonohet apo të shtrembërohet. Ka një rezolucion WQHD prej 2560 × 1440 piksela, një raport 16: 9 dhe shkëlqim 250 cd / m2. Ka formë të lakuar dhe ka teknologji të tilla si Anti-Flicker dhe heq dritën dëmtuese blu. Ekran vjen me kohë të shkurtër të përgjigjes prej 1 ms dhe një kënd shikimi prej 178 ° horizontalisht dhe vertikalisht. Mbështet 16.7 milion ngjyra, ka porte DVI, DisplayPort dhe HDMI, siguron lidhje me standardin VESA dhe ka përmasat 723 × 512 × 209 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit ["]:
31.5
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
4719072555108
Ekran i lakueshëm:
FreeSync:
Frekuencë [Hz]:
144
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
723
HDMI 2.0:
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Kodi i prodhuesit:
Optix AG32CQ
Koha e reagimit [ms]:
4
Konsumi [W]:
48
Kontrast [:1]:
100000000
Lansuar:
24. 7. 2018
Lartësia [mm]:
512
Lloji i ekranit:
VA
Lojë:
Ndriçimi [cd/m2]:
250
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
1
Numri i porteve HDMI 2.0:
1
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75
Pesha [kg]:
6,63
Pitch [Hz]:
0,272
Port hyrës DVI:
Port hyrës HDMI:
Prodhuesi:
MSI
Raporti i shikimit:
16: 9
Reduktim i ngjyrës së kaltër:
Reduktim të dridhjeve të imazheve:
Rezolucioni:
2560 x 1440 (QHD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia [mm]:
209
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.msi.com
Varje në mur:
Vendi i origjinës:
Taiwan (Province of China)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE