Monitor MSI Gaming Optix MAG241CR - LED, 24" (60cm), Full HD, i zi

Kodi i produktit:
245557
Diagonalja e ekranit ["]:
24
Raporti i shikimit:
16: 9
Numri i porteve HDMI:
2
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 300 x 300, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 200, 600 x 400

Si të porosisim në Gjirafa50?

357.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 29.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit ["]:
24
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
4719072580568
FreeSync:
Frekuencë [Hz]:
144
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
536,4
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Kodi i prodhuesit:
Optix MAG241CR
Koha e reagimit [ms]:
1
Kontrast [:1]:
100000000
Lansuar:
4. 10. 2018
Lartësi e rregullueshme:
Lartësia [mm]:
411,5
Lloji i ekranit:
VA
Lojë:
Ndriçimi [cd/m2]:
300
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
2
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 300 x 300, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 200, 600 x 400
Pesha [kg]:
4,2
Pitch [Hz]:
0,272
Port hyrës HDMI:
Prodhuesi:
MSI
Raporti i shikimit:
16: 9
Reduktim i ngjyrës së kaltër:
Reduktim të dridhjeve të imazheve:
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia [mm]:
225,24
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.msi.com
USB:
USB Hub:
Varje në mur:

Bashkangjitja Monitor MSI Gaming Optix MAG241CR - LED edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE