Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Monitor Samsung LC24F396FHUXEN, 24"

Kodi i produktit:
682983smg
Diagonalja e ekranit:
24
Prodhuesi:
Samsung
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Numri i porteve HDMI:
1
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
152.50 
Ju kurseni : 21.00   (14%)
131.50 € * Përfshirë TVSH-në
14% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Monitori i fuqishëm Samsung C24F396F- LED vjen i lakuar në 1800R, me diagonale 24'' (60cm), kualitet HD dhe rezolucion 1920 x 1080 piksel. Gjithashtu, ky monitor është i pajisur me panelin vertikal VA i cili e parandalon dritën e pasme më shumë se panelët IPS, kohë të shpejtë reagimi prej 4ms, kënd të shikimit 178 °, HDMI, teknologjitë FreeSync dhe Flicker-Free, si dhe bardhësi 250 cd/ m2.

Produkti vjen me dimensione 548 x 424 x 219 mm, peshë 3.3 kg dhe ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit:
24
Dritë të pasme LED:
EAN:
88060883791731
Ekran i lakueshëm:
FreeSync:
Frekuencë Hz:
60
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
548
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Kodi:
LC24F396FHUXEN
Koha e reagimit [ms]:
4
Konsumi W:
24
Kontrast 1:
3000
Lansuar:
7. 12. 2018
Lartësia mm:
424
Lloji i ekranit:
VA
Lojë:
Ndriçimi [cdm2]:
250
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Numri i porteve HDMI:
1
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75
Pesha kg:
3,3
Port hyrës HDMI:
Port hyrës VGA [D-Sub]:
Prodhuesi:
Samsung
Raporti i shikimit:
16: 9
Reduktim i ngjyrës së kaltër:
Reduktim të dridhjeve të imazheve:
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia mm:
219
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
Varje në mur:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE