Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Monitor Samsung LC27JG50QQUXEN, 27"

Kodi i produktit:
105908smg
Diagonalja e ekranit:
27
Port hyrës HDMI:
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

353.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 29.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Monitori i lakuar CJG5 Samsung 27 "me ngjyra të pasura dhe të gjalla, është ideal për lojra dhe zyre. Ka rezolucion WQHD me 2560 x 1440 piksela dhe raport 16: 9. Posedon ndriçim 250 cd / m2, mbështet 16.7 milion ngjyra dhe ka një përgjigje të shpejtë 4ms. Ka porte hyrëse HDMI dhe DisplayPort për lidhje me pajisje të tjera si dhe vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit:
27
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
8801643348847
Ekran i lakueshëm:
Frekuencë Hz:
144
Fuqia dalëse e altoparlantëve [W]:
46
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
614,2
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Kodi:
LC27JG50QQUXEN
Koha e reagimit [ms]:
4
Kontrast 1:
3000
Lansuar:
14. 8. 2018
Lartësia mm:
462,9
Lloji i ekranit:
VA
Lojë:
Ndriçimi [cdm2]:
300
Ngjyra:
Argjendtë e errët
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
2
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75
Pesha kg:
4.3
Pitch [Hz]:
0233
Port hyrës HDMI:
Prodhuesi:
Samsung
Raporti i shikimit:
16: 9
Reduktim i ngjyrës së kaltër:
Reduktim të dridhjeve të imazheve:
Rezolucioni:
2560 x 1440 (QHD)
Trashësia mm:
242,8
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
Varje në mur:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE