Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Monitor Samsung Odyssey G30A - LED 27 ", i zi

Kodi i produktit:
324330
Besueshmëria:
100 %
Prodhuesi:
Samsung
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100
Përmbajtja e pakos:
Kabllo HDMI
Pesha kg:
5.3

Si të porosisim në Gjirafa50?

303.50 
Ju kurseni : 54.00   (18%)
249.50 € * Përfshirë TVSH-në
18% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Transporti:
24 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 20.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Samsung Odyssey G30A është një monitor për lojë me një diagonale prej 27 " dhe rezolucion Full HD (1920 x 1080). Shkalla e rifreskimit 144 Hz, koha e përgjigjes 1 ms MPRT, këndi i shikimit 178 ° vertikalisht dhe horizontalisht, kontrasti 3000: 1, shkëlqimi 200 cd / m2. Lidhja nëpërmjet 1x HDMI 1.4, 1x DP 1.2 dhe lidhës për kufje. Përmasat pa mbajtëse (wxhxd) 618.2 x 377.2 x 77.5 mm. Pesha 3.8 kg pa mbajtëse.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Diagonalja e ekranit:
27
DisplayPort:
EAN:
8806092278011
Ekran i sheshtë:
FreeSync:
Frekuencë Hz:
144
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Këndi horizontal i shikimit °:
178
Këndi vertikal i shikimit °:
178
Klasa e energjisë:
F
Koha e reagimit ms:
1
Konsumi kWh1000h:
26
Kontrasti statik [:1]:
3000
Lartësi e rregullueshme:
Lloji i ekranit:
VA
Lojë:
Ndriçimi cdm2:
250
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura milion:
16.7
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
1
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100
Përmbajtja e pakos:
Kabllo HDMI
Pesha kg:
5.3
Pitch Hz:
0,275
Pivot:
Port hyrës HDMI:
Prodhuesi:
Samsung
Raporti i shikimit:
16: 9
Reduktim i ngjyrës së kaltër:
Reduktim të dridhjeve të imazheve:
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Teknologji audio:
Kufje 3.5 mm
Trashësia mm:
218,9
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
Varje në mur:
Vendi i origjinës:
Korea (the Republic of)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE