Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Monitor Samsung S27R650 - 27'' LED

Kodi i produktit:
283331
Diagonalja e ekranit:
27
Raporti i shikimit:
16: 9
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
2
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 400
Pesha kg:
6,4

Si të porosisim në Gjirafa50?

298.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 24.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Monitori Samsung S27R650 është i dizajnuar posaçërisht për të apasionuar të lojërave që nuk duan të humbasin asnjë detaj gjatë lojërave. Ky monitor vjen me një diagonale prej 27" me kualitet Full HD dhe rezolucion 1920 x 1080, me të cilin shfaq imazhe superiore me ngjyra të ndezura dhe tejet reale, si dhe teknologji Flicker Free që ju mbron sytë edhe nga orët e gjata të shikimit. Gjithashtu, ky monitor ofron imazhe tëqeta, falë FreeSync ™ dhe ritmit të shpejtë të rifreskimit, që do t'ju japin kënaqësi edhe më të mirë të lojrave! Andaj dizajni ZeroFrame will do t'ju bëjë përshtypje. Përveç kësaj, monitori Samsung mbështet teknologjitë: IPS, FreeSync, HDR, dhe Blue light reduction. Për më tepër, ky monitor ofron edhe mundësitë e lidhjes me kompjuter dhe koznola të ndryshme përmes porteve DisplayPort, USB, HDMI, dhe 3.5mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit:
27
DisplayPort:
EAN:
8806090163968
Ekran i sheshtë:
FreeSync:
Frekuencë Hz:
75
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
612,3
Këndi horizontal i shikimit °:
178
Këndi vertikal i shikimit °:
178
Kodi:
LS27R650FDUXEN
Koha e reagimit ms:
5
Konsumi W:
24
Lansuar:
19. 3. 2020
Lartësi e rregullueshme:
Lartësia mm:
539
Lloji i ekranit:
IPS
Lojë:
Ndriçimi cdm2:
250
Ngjyra:
E hirtë e errët
Ngjyrat e mbështetura milion:
16.7
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
2
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 400
Pesha kg:
6,4
Pivot:
Port hyrës HDMI:
Port hyrës VGA D-Sub:
Prodhuesi:
Samsung
Raporti i shikimit:
16: 9
Reduktim i ngjyrës së kaltër:
Reduktim të dridhjeve të imazheve:
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Teknologjia:
3.5mm për kufje, 3.5mm (hyrëse)
Trashësia mm:
238
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
USB:
USB Hub:
Varje në mur:
Vendi i origjinës:
Korea (the Republic of)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE