Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Monitor ZOWIE by BenQ XL2411P - 24", LED

Kodi i produktit:
151824bz
Diagonalja e ekranit ["]:
24
Ndriçimi [cd/m2]:
350
Trashësia [mm]:
219
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Raporti i shikimit:
16: 9

Si të porosisim në Gjirafa50?

222.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 18.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit ["]:
24
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
4718755071829
Frekuencë [Hz]:
144
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
570
Këndi horizontal i shikimit [°]:
170
Këndi vertikal i shikimit [°]:
160
Kodi:
9H.LGPLB.QBE
Koha e reagimit [ms]:
1
Konsumi [W]:
45
Kontrast [:1]:
12000000
Lansuar:
15. 10. 2017
Lartësia [mm]:
429
Lloji i ekranit:
TN
Ndriçimi [cd/m2]:
350
Ngjyra:
Zezë
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
1
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 400
Pesha [kg]:
3.6
Pitch [Hz]:
0.27
Pivot:
Port hyrës DVI:
Port hyrës HDMI:
Prodhuesi:
ZOWIE by BenQ
Raporti i shikimit:
16: 9
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Trashësia [mm]:
219
Varje në mur:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE