Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Monitor ZOWIE by BenQ XL2540K - LED 25 ", Full HD, i zi

Kodi i produktit:
328228
Besueshmëria:
100 %
Port hyrës HDMI:
Numri i porteve HDMI:
3
Numri i porteve HDMI 2.0:
3
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100

Si të porosisim në Gjirafa50?

426.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Transporti:
24 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 35.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Zowie by Benq XL2540K është një monitor i lojërave që do t’ju tërheqë menjëherë mbi të gjitha me një kohë të shkëlqyeshme përgjigjeje prej 1 ms dhe një ritëm të pakrahasueshëm të rifreskimit prej 240 Hz. Falë kësaj, ju mund të prisni një imazh krejtësisht të qartë dhe të lëmuar edhe në lojërat më të shpejta të veprimit dhe, natyrisht, në punën e përditshme. Monitori i lojrave ZOWIE by BenQ XL2540K ofron diagonale 24.5 " dhe rezolucion FHD 1920 x 1080 piksel. Paneli TN, raporti i aspektit 16: 9, shkalla e rifreskimit 240 Hz, koha e përgjigjes 1 ms, kontrasti 1000: 1, shkëlqimi 320 cd / m jas. Mbështetje Vesa 100 x 100 mm. Lidhshmëri me lidhës 3x HDMI 2.0, dalje DP dhe kufje. Dizajn funksional. I pozicionueshëm duke përfshirë PIVOT. Teknologji eQualizer e zezë. Monitori përmban teknologjitë e mbrojtjes së syve si flicker-free dhe filtër i dritës blu. Përmasat janë 521 x 571 x 200 mm. Pesha 6.1 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Diagonalja e ekranit:
24,5
DisplayPort:
Ekran i sheshtë:
FreeSync:
Frekuencë Hz:
240
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia mm:
571
HDMI 2.0:
Këndi horizontal i shikimit °:
170
Këndi vertikal i shikimit °:
160
Klasa e energjisë:
F
Kodi:
9H.LJMLB.QBE
Koha e reagimit ms:
1
Kontrasti dinamik 1:
12000000
Kontrasti statik 1:
1000
Lartësi e rregullueshme:
Lartësia mm:
336
Lloji i ekranit:
TN
Lojë:
Nativní rozlišení:
1920 x 1080 (Full HD)
Ndriçimi cdm2:
320
Ngjyra:
Zezë
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
3
Numri i porteve HDMI 2.0:
3
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100
Përmbajtja e pakos:
Kabllo DisplayPort
Pesha kg:
6,1
Pitch Hz:
0,28
Pivot:
Port hyrës HDMI:
Prodhuesi:
ZOWIE by BenQ
Raporti i shikimit:
16: 9
Reduktim i ngjyrës së kaltër:
Reduktim të dridhjeve të imazheve:
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Spotřeba kWh1000h:
20
Teknologji audio:
Kufje 3.5 mm
Trashësia mm:
200
Varje në mur:
Vnabídce od:
24. 9. 2021
Vendi i origjinës:
Taiwan (Province of China)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE