Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Monitor ZOWIE by BenQ XL2740 - 27", LED

Kodi i produktit:
327490bz
Diagonalja e ekranit ["]:
27
Port hyrës DVI:
Numri i porteve HDMI:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 400

Si të porosisim në Gjirafa50?

633.50 
Ju kurseni : 52.00   (8%)
581.50 € * Përfshirë TVSH-në
8% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 48.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit ["]:
27
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
4718755071164
FreeSync:
Frekuencë [Hz]:
240
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
632,5
Këndi horizontal i shikimit [°]:
170
Këndi vertikal i shikimit [°]:
160
Kodi:
9H.LGMLB.QBE
Koha e reagimit [ms]:
1
Konsumi [W]:
65
Kontrast [:1]:
12000000
Lansuar:
10. 2. 2018
Lartësia [mm]:
419,4
Lloji i ekranit:
TN
Lojë:
Ndriçimi [cd/m2]:
320
Ngjyra:
Zezë
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 400
Pesha [kg]:
8.5
Pitch [Hz]:
0,311
Pivot:
Port hyrës DVI:
Port hyrës HDMI:
Prodhuesi:
ZOWIE by BenQ
Raporti i shikimit:
16: 9
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Trashësia [mm]:
225
USB:
USB Hub:
Varje në mur:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE