Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Monitor ASUS ProArt PA238Q 23”

Kodi i produktit:
94867
Diagonalja e ekranit ["]:
23
Numri i porteve HDMI:
1
USB Hub:
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
259.50 
Ju kurseni : 26.00   (10%)
233.50 € * Përfshirë TVSH-në
10% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 19.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Asus PA238Q është monitor me një ekran prej 23” dhe ofron kualitet maksimal të imazhit. Kjo e bën monitorin të përshtatshëm për përdoruesit e zakonshëm dhe ata profesional. Ekrani ka një rezolucion optimal prej 1920 x 1080 px, ndërsa është i pajisur me teknologjinë LED. Produkti ka një set portesh, D-Sub, HDMI, DisplayPort dhe DVI-D. Dimensionet e monitorit janë 548.8 x 495.7 x 201 mm dhe peshon 5.5 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit ["]:
23
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
4719543380789
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Kodi i prodhuesit:
90LME4150T00081C-
Koha e reagimit [ms]:
6
Konsumi [W]:
33
Kontrast [:1]:
50 000 000
Lloji i ekranit:
IPS
Ndriçimi [cd/m2]:
250
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Numri i porteve HDMI:
1
Përmasat [H x W mm]:
548.8 x 495.7 x 201
Pesha [kg]:
5,5
Pitch [Hz]:
0,27
Pivot:
Port hyrës DVI:
Port hyrës HDMI:
Port hyrës VGA (D-Sub):
Prodhuesi:
ASUS
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
USB Hub:
Varje në mur:

Bashkangjitja Monitor ASUS ProArt PA238Q 23” edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE