Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Monitor ASUS VA327H - LED, 32", 1920 x 1080, Full HD, i zi

Kodi i produktit:
221136
Diagonalja e ekranit ["]:
32
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
Trashësia [mm]:
201,05
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme

Si të porosisim në Gjirafa50?

369.50 
Ju kurseni : 15.00   (4%)
354.50 € * Përfshirë TVSH-në
4% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 29.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Monitor LCD Asus VA327H me ekran të gjerë 31.5 "VA është i përshtatshëm për punën e përditshme afatgjatë. Curvature 1800R do të bëjë që ju të ndiheni pjesë e lojës. Përveç kësaj, në sajë të raportit të saj të lartë të kontrastit prej 3000: 1, do të shihni ngjyrat e mëdha të errëta dhe bardhët më të ndritshme. GameVisual ofron gjashtë modele të paracaktuara të ekranit të përshtatur për llojet e lojërave të ndryshme. ASUS Blue Light Filter ju mbron nga drita e dëmshme blu, ndërsa teknologjia Flicker-free e mbron monitorin tuaj nga dridhja. Ka raport 16: 9, 250 cd / m2 shkëlqim, dhe një kohë të shkurtër përgjigjeje prej 4ms. Lidhja sigurohet nga dy lidhje HDMI dhe VGA. Dimensionet duke përfshirë mbështetësen janë 721.2 x 502.67 x 201.05 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit ["]:
32
Dritë të pasme LED:
EAN:
4712900727159
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
721,2
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Kodi i prodhuesit:
90LM03D1-B01170
Koha e reagimit [ms]:
4
Konsumi [W]:
28
Kontrast [:1]:
100 000 000
Lartësia [mm]:
502,67
Lloji i ekranit:
VA
Ndriçimi [cd/m2]:
250
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Numri i porteve HDMI:
2
Përmasat e kapëses VESA:
100 x 100
Pesha [kg]:
8
Port hyrës HDMI:
Port hyrës VGA (D-Sub):
Prodhuesi:
ASUS
Raporti i shikimit:
16:9
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia [mm]:
201,05
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
Varje në mur:

Bashkangjitja Monitor ASUS VA327H - LED edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE