Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Monitor BenQ PD3220U - LED 31.5 "

Kodi i produktit:
265267
Altoparlantë:
Reduktim i ngjyrës së kaltër:
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 300 x 300, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 200, 600 x 400
Pesha kg:
10.4
Picture in Picture [PIPPBP]:

Si të porosisim në Gjirafa50?

1345.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 112.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

BenQ PD3220U është një monitor 31.5 " i përshtatshëm sidomos për dizajnuesit dhe krijuesit. Monitori përdor një gamë të zgjeruar të ngjyrave që është në përputhje me DCI-P3 dhe Display P3. Në të njëjtën kohë, gjithashtu ofron Thunderbolt 3 për transmetim më efikas të videos dhe të dhënave. Për të ofruar një nivel dukshëm më të lartë të shikimit komod për të gjithë projektuesit dhe profesionistët krijues, monitori përdor disa teknologji të përparuara për të mbrojtur sytë. Flicker-free zvogëlon në mënyrë efektive dridhjen e monitorit dhe rrit rehatinë e shikimit. Përveç kësaj, teknologjia Low Blue Light mbron sytë nga drita e dëmshme blu, duke reduktuar në mënyrë efektive lodhjen dhe acarimin e syve tuaj. Ky monitor 31.5-inç ka një rezolucion prej 4K (3840 x 2160 piksel). Ai ka kohë të përgjigjes 5 ms dhe fuqi dalëse të altoparlantëve 4W.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Diagonalja e ekranit:
31.5
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
Frekuencë Hz:
60
Fuqia dalëse e altoparlantëve W:
4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia mm:
714,8
HDR:
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Kodi:
9H.LH7LA.TBE
Koha e reagimit [ms]:
5
Konsumi W:
37
Kontrast 1:
20000000
Lansuar:
18. 7. 2019
Lartësi e rregullueshme:
Lartësia mm:
477,6
Lloji i ekranit:
IPS
Ndriçimi [cdm2]:
350
Ngjyra:
Zezë, argjend
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
1070
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
2
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
3
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 300 x 300, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 200, 600 x 400
Pesha kg:
10.4
Picture in Picture [PIPPBP]:
Pitch [Hz]:
0,182
Pivot:
Port hyrës HDMI:
Prodhuesi:
BenQ
Raporti i shikimit:
16: 9
Reduktim i ngjyrës së kaltër:
Reduktim të dridhjeve të imazheve:
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Thunderbolt:
Trashësia mm:
185,8
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz
USB:
USB Hub:
USB-C:
Varje në mur:

Bashkangjitja Monitor BenQ PD3220U - LED 31.5 " edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE