Monitor BenQ XL2546 - LED 24.5"

Kodi i produktit:
877446bz
Diagonalja e ekranit:
25
Port hyrës HDMI:
Numri i porteve USB-A 3.0 3.1 Gen 1:
3
Përmasat e kapëses VESA:
100 x 100
Pesha kg:
7,5

Si të porosisim në Gjirafa50?

628.50 
Ju kurseni : 151.00   (24%)
477.50 € * Përfshirë TVSH-në
24% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 39.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

BenQ Zowie XL2546 e-Sports është një monitor premium i përshtatshëm për të luajtur lojëra sportive si dhe lojëra në përgjithësi. Të gjitha lojrat me këtë monitor do të jenë të mbushura me detaje të imëta për përvojën më të qetë dhe më të ndjeshme. Ky është një monitor 24.5 "Full HD me një kohë të shpejtë përgjigjeje 1ms, që lejon shikimin e videove ose fotove me shpejtësinë e rifreskimit 240Hz dhe teknologjinë DyAc për një imazh të shkëlqyer gjatë lojrave. Monitori poashtu ka mbështetje Black eQualizer, Color Vibrance, Flicker Free dhe Low Blue Light. Ju gjithashtu mund të përfitoni nga një gamë e modaliteteve të lojrave paraprakisht ose S-Switch, i cili është dizajnuar për qasje të lehtë në konfigurime dhe për të kaluar në mes të modaliteteve të ruajtura. Portet hyrëse dhe dalëse: DVI-DL, 2x HDMI, DP1.2, kufje, mikrofon dhe USB hub. Monitori përmban një mbajtëse të dizajnuar në mënyrë ergonomike. Ai mbështet standardin VESA 100 x 100 mm dhe është i pajisur me një mburojë anësore të lëvizshme me një kënd të rregullueshëm, i cili do të shërbejë si një hije e përsosur kur është e nevojshme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit:
25
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
FreeSync:
Frekuencë Hz:
240
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
445,75
Këndi horizontal i shikimit [°]:
170
Këndi vertikal i shikimit [°]:
160
Kodi:
9H.LG9LB.QBE
Koha e reagimit [ms]:
1
Konsumi W:
55
Kontrast 1:
12 000 000
Lansuar:
24. 8. 2017
Lartësia mm:
569,94
Lloji i ekranit:
TN
Lojë:
Ndriçimi [cdm2]:
400
Ngjyra:
Zezë
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 3.1 Gen 1:
3
Përmasat e kapëses VESA:
100 x 100
Pesha kg:
7,5
Pitch [Hz]:
0,28
Pivot:
Port hyrës DVI:
Port hyrës HDMI:
Prodhuesi:
ZOWIE by BenQ
Raporti i shikimit:
16:9
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia mm:
226
USB:
USB Hub:
Varje në mur:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE