Monitor HP 24o - LED 24", 1920 x 1080 (Full HD)

Kodi i produktit:
221080
Diagonalja e ekranit ["]:
24
Ngjyra:
Zezë
Trashësia [mm]:
202,9
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)

Si të porosisim në Gjirafa50?

169.50 
Ju kurseni : 7.00   (4%)
162.50 € * Përfshirë TVSH-në
4% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
(6 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.54 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky monitor është i hollë, ekonomik dhe shumë elegant në dukje, i cili për më tepër ka edhe performancë të mirë me një çmim të volitshëm. Ai vjen me rezolucion 1920 x 1080 piksel, ku imazhet shfaqen përsosmërisht në ekranin 24", Full HD, me ndriçim 250 cd / m2 dhe shpejtësi të reagimit prej 1 ms. Për më tepër ekrani ka edhe filtera anti-reflekt dhe hapsirë për VGA, DVI-D si dhe port për HDMI.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit ["]:
24
EAN:
8898997261366
Frekuencë [Hz]:
60
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
565,4
Këndi horizontal i shikimit [°]:
170
Këndi vertikal i shikimit [°]:
160
Kodi i prodhuesit:
X0J60AA
Koha e reagimit [ms]:
1
Konsumi [W]:
18
Kontrast [:1]:
10 000 000
Lartësia [mm]:
411,9
Lloji i ekranit:
TN
Lojë:
Ndriçimi [cd/m2]:
250
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Numri i porteve HDMI:
1
Pesha [kg]:
3,39
Pitch [Hz]:
277
Port hyrës DVI:
Port hyrës HDMI:
Port hyrës VGA (D-Sub):
Prodhuesi:
HP
Raporti i shikimit:
16:9
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia [mm]:
202,9
Varje në mur:

Bashkangjitja Monitor HP 24o - LED 24" edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE