Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Monitor HP 27o - LED 27", 1920 x 1080 (Full HD), i zi

Kodi i produktit:
221084
Diagonalja e ekranit ["]:
27
Ngjyra:
Zezë
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Raporti i shikimit:
16:9

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
199.50 
Ju kurseni : 7.00   (4%)
192.50 € * Përfshirë TVSH-në
4% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 16.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Monitori HP 27o ka ekran prej 27" i cili iu lejon të shihni imazhe në këndet 170 shkallë vertikalisht dhe 160 shkallë horizontalisht. me pamje të ndritura dhe të qarta dhe ka orientim 16:9 dhe ekran me rezolucion 1920 x 1080 i cili ofron pamje të mrekullueshme. Monitori jep pamje të shkëlqyera falë teknologjisë LED të ndriçimit, e cila mundëson performancë më të mirë të parametrave. Garanton një performancë të lartë të pamjes, madje edhe në kushte të dritës së dobët. Ka porte për HDMI dhe VGA dhe është i përkryer për videolojëra. Për më shumë, monitori ka 100,000,000:1 kontrast të kombinuar me 300 cd / m2 shkëlqim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit ["]:
27
Dritë të pasme LED:
EAN:
1907811240924
Frekuencë [Hz]:
60
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
632,4
Kodi i prodhuesit:
1CA81AA
Koha e reagimit [ms]:
1
Kontrast [:1]:
12 000 000
Lartësia [mm]:
464,4
Lloji i ekranit:
TN
Lojë:
Ndriçimi [cd/m2]:
300
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Numri i porteve HDMI:
1
Pesha [kg]:
5,13
Pitch [Hz]:
311
Port hyrës HDMI:
Port hyrës VGA (D-Sub):
Prodhuesi:
HP
Raporti i shikimit:
16:9
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia [mm]:
216,3

Bashkangjitja Monitor HP 27o - LED 27" edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE