Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Monitor për kompjuter BenQ GL2460 - LED, 24 inch, FULL HD, 16:9,

Kodi i produktit:
122992
Diagonalja e ekranit ["]:
24
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Raporti i shikimit:
16: 9

Si të porosisim në Gjirafa50?

157.50 
Ju kurseni : 9.00   (6%)
148.50 € * Përfshirë TVSH-në
6% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ekrani BenQ GL2460 LED vjen me madhësi 24 inch me kënd shikimi 16 : 9 si dhe HD rezolucion prej 1920 x 1080 piksela. Shpejtësi të reagimit e ka 2 ms, dritë të ngjyrave 250 cd / m2 dhe poporcion të kontrastit dinamik prej 12M:1. Shpenzon rrymë 23 watts. Dimensionet e tij janë 565 x 434 x 194 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit ["]:
24
Dritë të pasme LED:
EAN:
4718755045288
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Këndi horizontal i shikimit [°]:
170
Këndi vertikal i shikimit [°]:
160
Kodi i prodhuesit:
9H.LA6LB.RPE
Koha e reagimit [ms]:
2
Konsumi [W]:
23
Kontrast [:1]:
12 000 000
Lloji i ekranit:
TN
Ndriçimi [cd/m2]:
250
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Përmasat e kapëses VESA:
100 x 100
Përmasat [H x W mm]:
565 x 434 x 194
Pesha [kg]:
4,3
Pitch [Hz]:
0,27
Port hyrës DVI:
Port hyrës VGA (D-Sub):
Prodhuesi:
BenQ
Raporti i shikimit:
16: 9
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz
Varje në mur:

Bashkangjitja Monitor për kompjuter BenQ GL2460 - LED edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE