Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Monitor Philips 200V4QSBR, LED 20''

Kodi i produktit:
180271
Diagonalja e ekranit ["]:
20
Ngjyra:
Zezë
Ueb-i i prodhuesit:
Philips.com
Trashësia [mm]:
201
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)

Si të porosisim në Gjirafa50?

109.50 
Ju kurseni : 4.00   (4%)
105.50 € * Përfshirë TVSH-në
4% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Monitor Philips 20" është një LCD monitor, me LED dhe MVA. Ky monitor ka një rezolucion Full HD të avancuar prej 1920 x 1080. Posedon kënde me shikueshmëri 178 ° / 178 °. Sinjal Input VGA dhe DVI-D. Me teknologji SmartContrast dhe SmartControl Lite. Monitorët e kësaj firme janë miq të ambientit dhe në përbërje nuk ka sasi të merkurit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit ["]:
20
Dritë të pasme LED:
EAN:
8712581731267
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
479
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Kodi i prodhuesit:
200V4QSBR/00
Koha e reagimit [ms]:
8
Konsumi [W]:
15,22
Kontrast [:1]:
10 000 000
Lartësia [mm]:
369
Lloji i ekranit:
MVA
Ndriçimi [cd/m2]:
250
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Përmasat e kapëses VESA:
100 x 100
Pesha [kg]:
2,72
Pitch [Hz]:
0,23
Port hyrës VGA (D-Sub):
Prodhuesi:
Philips
Raporti i shikimit:
16: 9
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Trashësia [mm]:
201
Ueb-i i prodhuesit:
Philips.com
Varje në mur:

Bashkangjitja Monitor Philips 200V4QSBR edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE