Monitor Philips 278E8QJAB/00 - LED, 27", 1920 x 1080, Full HD

Kodi i produktit:
221033
Altoparlantë:
Lloji i ekranit:
MVA
Trashësia [mm]:
189
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
246.50 
197.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 16.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat,email,messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirekuptim.

Vlerësimet

Produkt ne te cilin punohet teper leht, me qmim te arsyeshem.
Monitor shume i mire me çmim shume te arsyeshem, si dhe korrektsi e perkryer nga Stafi "Gjirafa50".
Monitor perfekt dhe me cmim shume te arsyeshem
Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Diagonalja e ekranit ["]:
27
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
8712581745134
Ekran i lakueshëm:
FreeSync:
Frekuencë [Hz]:
60
Fuqia dalëse e altoparlantëve [W]:
6
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
620
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Kodi i prodhuesit:
278E8QJAB/00
Koha e reagimit [ms]:
4
Konsumi [W]:
25,6
Kontrast [:1]:
20 000 000
Lartësia [mm]:
470
Lloji i ekranit:
MVA
Ndriçimi [cd/m2]:
250
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
1
Pesha [kg]:
4,8
Pitch [Hz]:
311
Port hyrës HDMI:
Port hyrës VGA (D-Sub):
Prodhuesi:
Philips
Raporti i shikimit:
16:9
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia [mm]:
189
Ueb-i i prodhuesit:
Philips.com

Bashkangjitja Monitor Philips 278E8QJAB/00 - LED edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE