Monitor Philips 278E8QJAB/00 - LED, 27", 1920 x 1080, Full HD

Kodi i produktit:
221033
Altoparlantë:
Lloji i ekranit:
MVA
Trashësia [mm]:
189
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
246.50 
Ju kurseni : 49.00   (20%)
197.50 € * Përfshirë TVSH-në
20% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 16.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Monitori Philips ka ekran prej 27" me teknologji IPS i cili iu lejon të shihni imazhe në këndet 178 shkallë vertikalisht dhe 160 shkallë horizontalisht, me pamje të ndritura dhe të qarta dhe ka orientim 16:9, i cili ofron pamje të mrekullueshme me 16.7 milion ngjyra. Rezolucioni i pamjes është 1920 x 1080 që jep pamje të shkëlqyera falë teknologjisë LED të ndriçimit, e cila mundëson performancë më të mirë të parametrave. Garanton një performancë të lartë të pamjes, madje edhe në kushte të dritës së dobët, si dhe ka kohë të përgjigjes 4ms. Monitori ka 100,000,000:1 kontrast të kombinuar me 250 cd / m2 shkëlqim, porte për HDMI dhe VGA, 2 altoparlantë 3W të integruar, jack për kufje dhe Display Port dhe vjen me madhësi prej 620 x 470 x 189 mm.

Vlerësimet

Produkt ne te cilin punohet teper leht, me qmim te arsyeshem.
Monitor shume i mire me çmim shume te arsyeshem, si dhe korrektsi e perkryer nga Stafi "Gjirafa50".
Monitor perfekt dhe me cmim shume te arsyeshem
Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Diagonalja e ekranit ["]:
27
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
8712581745134
Ekran i lakueshëm:
FreeSync:
Frekuencë [Hz]:
60
Fuqia dalëse e altoparlantëve [W]:
6
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
620
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Kodi i prodhuesit:
278E8QJAB/00
Koha e reagimit [ms]:
4
Konsumi [W]:
25,6
Kontrast [:1]:
20 000 000
Lartësia [mm]:
470
Lloji i ekranit:
MVA
Ndriçimi [cd/m2]:
250
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
1
Pesha [kg]:
4,8
Pitch [Hz]:
311
Port hyrës HDMI:
Port hyrës VGA (D-Sub):
Prodhuesi:
Philips
Raporti i shikimit:
16:9
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia [mm]:
189
Ueb-i i prodhuesit:
Philips.com

Bashkangjitja Monitor Philips 278E8QJAB/00 - LED edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE