Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Monitor Philips 328E8QJAB5/00 - LED 32", 1920 x 1080 Full HD, i zi

Kodi i produktit:
221035
Altoparlantë:
Lloji i ekranit:
MVA
Trashësia [mm]:
223
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
298.50 
Ju kurseni : 39.00   (13%)
259.50 € * Përfshirë TVSH-në
13% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 21.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Monitori do jetë shoqëruesi juaj ideal si për punë ashtu edhe për argëtim, me ngjyra të këndshme dhe dizajn interesant, për një eksperiencë ndryshe. Imazhet shfaqen përsosmërisht në ekranin 31.5", Full HD, me rezolucion 1920 x 1080, me ndriçim 250 cd / m2 dhe shpejtësi të reagimit prej 5 ms. Për më tepër, ai ka edhe altoparlantë me fuqi 3W, hapsirë për PC audio dhe kufje, për VGA, DisplayPort dhe HDMI.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Diagonalja e ekranit ["]:
32
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
87125817452401
Ekran i lakueshëm:
FreeSync:
Frekuencë [Hz]:
60
Fuqia dalëse e altoparlantëve [W]:
6
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
721
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Kodi i prodhuesit:
328E8QJAB5/00
Koha e reagimit [ms]:
5
Konsumi [W]:
43,8
Kontrast [:1]:
20 000 000
Lartësia [mm]:
525
Lloji i ekranit:
MVA
Ndriçimi [cd/m2]:
250
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
1
Pesha [kg]:
7,2
Pitch [Hz]:
364
Port hyrës HDMI:
Port hyrës VGA (D-Sub):
Prodhuesi:
Philips
Raporti i shikimit:
16:9
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia [mm]:
223
Ueb-i i prodhuesit:
Philips.com

Bashkangjitja Monitor Philips 328E8QJAB5/00 - LED 32" edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE