Me rezolucion 4K dhe 5K

Me rezolucion 4K dhe 5K

Monitor LED HP E190 19"

E SHITUR

215.50  236.50 

Përfshirë TVSH-në

Monitor HP DreamColor LCD Z32x, 32''

E SHITUR

1,632.50  1,794.50 

Përfshirë TVSH-në

Monitor LED Lenovo ThinkVision X1 27”

E SHITUR

811.50  852.50 

Përfshirë TVSH-në

Monitor LED AOC e2460Sd2, 24"

E SHITUR

149.50  153.50 

Përfshirë TVSH-në

Monitor LCD LG 27UD68-W, 27'', i zi

E SHITUR

485.50  534.50 

Përfshirë TVSH-në

Monitor LG 32UD59-B - LED 32"

E SHITUR

417.50  555.50 

Përfshirë TVSH-në

Monitor LED ASUS VS229HA - 22 "

E SHITUR

143.50  149.50 

Përfshirë TVSH-në

Monitor LG 32UD99-W - LED 32"

E SHITUR

1,166.50  1,238.50 

Përfshirë TVSH-në

Monitor LED EIZO EV2785-WT - 27"(61cm), 4K UHD, i bardhë

E SHITUR

1,222.50  1,367.50 

Përfshirë TVSH-në

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE