Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Monitorë reklamues dhe korniza digjitale

Monitorë reklamues dhe korniza digjitale

Produktet e rekomanduara

  • Më të shiturat
  • Më të shikuarat
  • Më të vlerësuarat
123412341
Monitor LED BenQ ST650K, 65"

E SHITUR

-10%
2,161.50  2,409.50 

Përfshirë TVSH-në

2
Kornizë digjitale FrameXX 150 IFH150B, e argjendtë

E SHITUR

-8%
244.50  264.50 

Përfshirë TVSH-në

3
Monitor BenQ PL552, 55", Full HD, LED, i zi

E SHITUR

4,554.50 

Përfshirë TVSH-në

4
Monitor BenQ RP840G, 84", 4K UHD, LED, i zi

E SHITUR

8,199.50 

Përfshirë TVSH-në

123412
Monitor BenQ SL490 LED  - FHD 49 "

E SHITUR

782.50 

Përfshirë TVSH-në

3
Kornizë digjitale FrameXX 150 IFH150W, e argjendtë

E SHITUR

-24%
197.50  259.50 

Përfshirë TVSH-në

41234
Monitor LED FHD Touch Benq RP552H, 55"

E SHITUR

2,574.50 

Përfshirë TVSH-në

1
Monitor LED BenQ ST430K 43"

E SHITUR

-10%
917.50  1,024.50 

Përfshirë TVSH-në

2341
Monitor Iiyama ProLite TH5565MIS-B1AG, 55 " Full HD, LED, i zi

E SHITUR

-14%
1,484.50  1,732.50 

Përfshirë TVSH-në

234
Monitor Dell C8618QT - LED 86"

E SHITUR

6,734.50 

Përfshirë TVSH-në

1
Monitor Dell C5518QT - LED 55"

E SHITUR

-14%
2,787.50  3,225.50 

Përfshirë TVSH-në

2
Monitor iiyama ProLite LE3240S-B1 32"

E SHITUR

-3%
424.50  435.50 

Përfshirë TVSH-në

3412
Kornizë digjitale Sencor SDF 733 W

E SHITUR

42.50 

Përfshirë TVSH-në

34
Monitor Optoma OP651RKe, 65", 4K UHD, i zi

E SHITUR

2,439.50 

Përfshirë TVSH-në

1
SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE