Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Monitorë reklamues dhe korniza digjitale

Monitorë reklamues dhe korniza digjitale

Produktet e rekomanduara

  • Më të shiturat
  • Më të shikuarat
  • Më të vlerësuarat
Monitor Iiyama ProLite TH5565MIS-B1AG, 55 " Full HD, LED, i zi

E SHITUR

-16%
1,455.50  1,732.50 

Përfshirë TVSH-në

Kornizë digjitale Sencor SDF 733 W

E SHITUR

42.50 

Përfshirë TVSH-në

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE