Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Monitor LED BenQ ST650K, 65"

Kodi i produktit:
198468
Altoparlantë:
Ngjyra:
Zezë
USB Hub:
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz
Trashësia [mm]:
88

Si të porosisim në Gjirafa50?

2,409.50 
Ju kurseni : 220.00   (9%)
2189.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 182.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Monitor BenQST650K 65 INCH ST650K është zgjedhja e duhur për biznese të vogla dhe mjedise pune. Ofron funksione të ndryshme, rezolucion të lartë 4K, dizajni modern, software X-sign për menaxhim dhe krijim të përmbajtjeve të ndryshme. Mund të krijoni punime të ndryshme me mbi 100 shabllone që përmbajnë: imazhe, tekste, video, QR code. Falë kombinimit të procesorit quad-core me 1.5 GHz dhe 2 GB RAM siguron lidhje të pa ndërprerë dhe efikase. Përmban edhe port USB për hyrje direkte tek pajisjet me USB si : Tablet apo smart phone. Imazhet mund të shihen direkt nga kompjuteri përmes HDMI marrësit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Diagonalja e ekranit ["]:
65
Dritë të pasme LED:
Frekuencë [Hz]:
60
Fuqia dalëse e altoparlantëve [W]:
16
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
1 462
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Kodi i prodhuesit:
9H.F38TK.RA2
Koha e reagimit [ms]:
8
Konsumi [W]:
200
Kontrast [1]:
1 200
Lansuar:
15 Shtator 2016
Lartësia [mm]:
844
Ndriçimi [cd/m2]:
450
Ngjyra:
Zezë
Numri i porteve HDMI:
3
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Përmasat e kapëses VESA:
500 x 400
Pesha [kg]:
20,5
Port hyrës HDMI:
Prodhuesi:
BenQ
Raporti i shikimit:
169
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia [mm]:
88
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz
USB Hub:
Varje në mur:

Bashkangjitja Monitor LED BenQ ST650K edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE