Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Monitor BenQ GW2470HL - LED, 24"

Kodi i produktit:
310341bz
Diagonalja e ekranit:
24
Ndriçimi cdm2:
250
Trashësia mm:
189,12
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Raporti i shikimit:
16: 9

Si të porosisim në Gjirafa50?

111.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Benq GW2470HL është një monitor i gjerë 23.8 "VA me një raport 16: 9, me rezolucion 1920 x 1080 piksele dhe ndriçim 250 cd / m2. Kohën për përgjigje e ka 4 ms, si dhe raport me kontrast të lartë prej 3000: 1 dhe raport të lartë kontrasti dinamik prej 20,000,000: 1. Ky monitor, po ashtu veçohet nga teknologjitë si Flicker-Free dhe Low Blue Light të cilat mbrojnë sytë tuaj edhe pas punës së gjatë.

Të dy këndet e shikimit janë 178 gradë horizontalisht dhe vertikalisht. Ka porte VGA dhe 2x HDMI për lidhjen me kompjuter. Pesha e tij është 3.5kg dhe mbështet mbajtëset VESA me përmasa 100x100.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit:
24
Dritë të pasme LED:
EAN:
4718755068430
Frekuencë Hz:
60
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
553
Këndi horizontal i shikimit °:
178
Këndi vertikal i shikimit °:
178
Kodi:
9H.LG6LA.TBE
Koha e reagimit ms:
4
Konsumi W:
29
Kontrast 1:
20000000
Lansuar:
22. 9. 2017
Lartësia mm:
425,1
Lloji i ekranit:
VA
Ndriçimi cdm2:
250
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura milion:
16.7
Numri i porteve HDMI:
2
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 400
Pesha kg:
3.5
Pitch Hz:
0274
Port hyrës HDMI:
Port hyrës VGA D-Sub:
Prodhuesi:
BenQ
Raporti i shikimit:
16: 9
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Trashësia mm:
189,12
Varje në mur:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE