Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Monitor Acer B227Qbmiprzx - LED 22" (55cm), Full HD, i zi

Kodi i produktit:
234324
Altoparlantë:
Port hyrës VGA (D-Sub):
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
195.50 
Ju kurseni : 40.00   (20%)
155.50 € * Përfshirë TVSH-në
20% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

LCD Acer B227Qbmiprzx Monitori Acer B227Qbmiprzx janë miqësore me mjedisin dhe janë një zgjidhje e përballueshme për përdorim të përditshëm. Këto monitor ofrojnë operacion pa ndërprerje duke ruajtur cilësinë e lartë të imazhit. Rezolucioni është Full HD me frekuencë të rifreskimit prej 75 Hz. Teknologjitë moderne Falë teknologjisë ComfyView, e cila parandalon reflektimet, monitori nuk dëmton sytë tuaj. Dhe gjithashtu sjell ngjyra më të ndritshme që rrisin më tej cilësinë e imazhit. Acer B227Qbmiprzx është e pajisur edhe me teknologji të tjera të mbrojtjes së syve si FlickerLess dhe BlueLightFilter. Miqësor ndaj mjedisit Acer B227Qbmiprzx përdorin një backlight të merkurit me LED të bardhë dhe plotësojnë kërkesat e ENERGY STAR 7.0. Teknologjia Acer EcoDisplay ju lejon të përdorni xhamin pa shfaqur arsenik, duke mbrojtur mjedisin. Materialet e monitorit janë bërë nga materiale të riciklueshme. Zë i shkëlqyeshëm Me altoparlantë të integruar, mund të kënaqeni duke luajtur lojrat tuaja të preferuara ose duke shikuar filma dhe video. Ky model është standard me dy altoparlantë me një tingull shumë realistik.

Vlerësimet

Cilesia e imazhit shume e mire, shum i kenaqur me blerjen!
Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Diagonalja e ekranit ["]:
22
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
FlickerFree/Less:
Frekuencë [Hz]:
75
Fuqia dalëse e altoparlantëve [W]:
4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
485
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Kodi i prodhuesit:
UM.WB7EE.004
Koha e reagimit [ms]:
4
Konsumi [W]:
13.5
Kontrast [:1]:
100000000
Lansuar:
6. 4. 2018
Lartësi e rregullueshme:
Lartësia [mm]:
490
Lloji i ekranit:
IPS
Ndriçimi [cd/m2]:
250
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 300 x 300, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 200, 600 x 400
Pesha [kg]:
4.78
Pivot:
Port hyrës HDMI:
Port hyrës VGA (D-Sub):
Prodhuesi:
Acer
Raporti i shikimit:
16: 9
Reduktim i ngjyrës së kaltër:
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia [mm]:
193
USB:
USB Hub:
Varje në mur:

Bashkangjitja Monitor Acer B227Qbmiprzx - LED 22" (55cm) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE