Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Monitor Acer S277HKwmjdpp - 4K LED 27"

Kodi i produktit:
163590
Altoparlantë:
Lloji i ekranit:
IPS
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Raporti i shikimit:
169
Prodhuesi:
Acer

Si të porosisim në Gjirafa50?

761.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 63.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Monitori Acer S277HKwmjdpp shquhet me një rezolucion të hatashëm që do t'iu sjellë ngjyra shumë reale dhe imazhe më të qarta se kurrë më parë. Ky monitor arrin rezolucion 4K prej 3840 x 2160 p dhe ka një ekran me madhësi 27", çka ju siguron përvoja të shkëlqyera gjatë lojërave tuaja kompjuterike, shikimit të filmave apo edhe punës tuaj në zyrë. Për më tepër, vjen me një dizajn ergonomik, çka do të thotë se është shumë fleksibil dhe mund të vendoset në vende të ndryshme, por është më i përshtatshëm për t'u vendosur në mur falë madhësisë së tij. Për ta lidhur me kompjuter apo pajisje tjera, monitori në fjalë ka të integruar portet lidhëse DVI, DisplayPort dhe HDMI.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Diagonalja e ekranit ["]:
27
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
4713147758319
Frekuencë [Hz]:
60
Fuqia dalëse e altoparlantëve [W]:
4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Kodi i prodhuesit:
UM.HS7EE.001
Koha e reagimit [ms]:
4
Kontrast [1]:
10 000 000
Lansuar:
5 Dhjetor 2014
Lloji i ekranit:
IPS
Mini DisplayPort:
Ndriçimi [cd/m2]:
300
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
1
Picture in Picture (PIP/PBP):
Port hyrës DVI:
Port hyrës HDMI:
Prodhuesi:
Acer
Raporti i shikimit:
169
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE