Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Monitor ASUS VZ249HE - LED 23.8 "

Kodi i produktit:
229433
Diagonalja e ekranit ["]:
23.8
Ngjyra:
Zezë
Trashësia [mm]:
211
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
195.50 
Ju kurseni : 18.00   (9%)
177.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Monitor Elegant ASUS VZ249HE Monitor ultra-hollë ekskluziv nga Asus ofron një spektakël të madh me rezolucion FullHD, teknologji të avancuara për mbrojtjen e syve dhe pamje luksoze që plotëson shtëpinë ose zyrën tuaj. Është vetëm 7 mm i hollë dhe ekrani mbush pothuajse të gjithë monitorin, kështu që nuk e shqetësoni kornizën e shëmtuar. Në sajë të panelit të IPS-it, pamja në ekran është thjesht e përsosur, madje edhe me kënde të gjera shikimi. Monitor ASUS VZ249HE me një madhësi të ekranit prej 23.8 "(60.5 cm) ofron rezolucion Full HD të 1920 x 1080 piksel me një raport 16: 9, 250 cd / m2 shkëlqim, 5 ms prej 80,000,000: 1 (ASCR) dhe këndet e shikimit janë 178 gradë horizontalisht dhe vertikalisht. Ka porte si D-Sub dhe HDMI për t'u lidhur me kompjuterin. Përmasat e tij janë 540 x 391 x 211 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit ["]:
23.8
EAN:
4712900688344
Frekuencë [Hz]:
60
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
540
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Kodi i prodhuesit:
90LM02Q0-B01670
Koha e reagimit [ms]:
5
Konsumi [W]:
14,75
Kontrast [:1]:
80 000 000
Lartësia [mm]:
391
Lloji i ekranit:
IPS
Ndriçimi [cd/m2]:
250
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Numri i porteve HDMI:
1
Pesha [kg]:
2,9
Pitch [Hz]:
0,265
Port hyrës HDMI:
Port hyrës VGA (D-Sub):
Prodhuesi:
ASUS
Raporti i shikimit:
16: 9
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia [mm]:
211
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
Vendi i origjinës:
Taiwan (Province of China)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE