Monitor ASUS VZ279HE - LED 27"

Kodi i produktit:
223164
Diagonalja e ekranit ["]:
27
Ndriçimi [cd/m2]:
250
Trashësia [mm]:
210
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
234.50 
Ju kurseni : 52.00   (22%)
182.50 € * Përfshirë TVSH-në
22% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 15.21 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Monitor ASUS VZ279HE ofron një rezolucion të plotë HD prej 1920 x 1080 piksel me raport 16:9, 250 cd / m2 ndriçim, 5ms kohë përgjigje dhe 80,000,000: 1 high dynamic contrast ratio (ASCR) Këndet e shikimit janë 178 ° horizontalisht dhe vertikalisht , duke ofruar analog D-Sub dhe 2 multimedia HDMI për lidhje me kompjuterin. Dimensionet e monitorit janë 621 x 439.5 x 210 mm me një qëndrim dhe një peshë prej 3.9 kg.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit ["]:
27
Dritë të pasme LED:
EAN:
4712900726992
Frekuencë [Hz]:
60
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
621
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Kodi i prodhuesit:
90LM02X0-B01470
Koha e reagimit [ms]:
5
Konsumi [W]:
18+
Kontrast [:1]:
80 000 000
Lartësia [mm]:
439,5
Lloji i ekranit:
IPS
Ndriçimi [cd/m2]:
250
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Numri i porteve HDMI:
2
Pesha [kg]:
3.9
Port hyrës HDMI:
Port hyrës VGA (D-Sub):
Prodhuesi:
ASUS
Raporti i shikimit:
16: 9
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia [mm]:
210
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Bashkangjitja Monitor ASUS VZ279HE - LED 27" edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE