Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Monitor BenQ GL2580HM - LED, 25", 1920 x 1080, Full HD, i zi

Kodi i produktit:
221413
Diagonalja e ekranit ["]:
25
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz
Trashësia [mm]:
175,11
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
189.50 
Ju kurseni : 35.00   (18%)
154.50 € * Përfshirë TVSH-në
18% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.88 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

BenQ GL2580HM 24.5 "LED Monitor është i përshtatshëm për këdo që shpenzon shumë kohë në kompjuter, vjen me teknologji unike për të parandaluar lodhjen dhe dëmtimin e syve, një dizajn të madh me një kornizë të ngushtë dhe ngjyra me rezolucion të lartë. Ekrani ka madhësi 24.5 " me ndriçim LED me ngjyra të pasura dhe të gjalla dhe do të përmirësojë përvojën tuaj të përditshme të punës dhe argëtimit, me kornizë të plotë, me rezolucion të plotë HD 1920x1080, 16: 9, 250 cd / m2 ndriçim dhe koha e shkurtër e përgjigjes prej 5 ms. Këndet e shikimit 170 ° / 160 °, W × 2 altoparlantë, në përputhje me VESA, me lidhje VGA, DVI dhe HDMI, 426.33 × 557.49 × 175.11 mm.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit ["]:
25
Dritë të pasme LED:
EAN:
4718755070174
Frekuencë [Hz]:
60
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
557,49
Këndi horizontal i shikimit [°]:
170
Këndi vertikal i shikimit [°]:
160
Kodi i prodhuesit:
9H.LGGLB.QBE
Koha e reagimit [ms]:
2
Konsumi [W]:
27
Kontrast [:1]:
12000000
Lartësia [mm]:
426,33
Lloji i ekranit:
TN
Ndriçimi [cd/m2]:
250
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Numri i porteve HDMI:
1
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 400
Pesha [kg]:
4.4
Pitch [Hz]:
311
Port hyrës DVI:
Port hyrës HDMI:
Port hyrës VGA (D-Sub):
Prodhuesi:
BenQ
Raporti i shikimit:
16: 9
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Trashësia [mm]:
175,11
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz
Varje në mur:

Bashkangjitja Monitor BenQ GL2580HM - LED edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE