Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Monitor Dell UltraSharp P2415Q, 24''

Kodi i produktit:
164549
Diagonalja e ekranit ["]:
24
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
USB Hub:
USB:
Trashësia [mm]:
205

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
521.50 
Ju kurseni : 62.00   (12%)
459.50 € * Përfshirë TVSH-në
12% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 38.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dell UltraSharp P2415Q është monitor që ka cilësi të lartë dhe një panel të formatit 4K UHD (Definicion Ultra të Lartë). Është ideal për dizajnerë, programues, apo përdorues të angazhuar në redaktim dhe projektim fotografik ose me video. Specifikat kryesore të tij janë: Ekrani me rezolucion prej 3840 x 2160px që ka një aspekt të 16:9, ndriçim prej 300 cd/m2, reagushmëri prej 8ms dhe një raport të lartë dinamik të kontrastit 2,000,000:1. Ka shikim të mirë në këndet 178° horizontalisht dhe vertikalisht.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit ["]:
24
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
5397063621705
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
566,64
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Kodi i prodhuesit:
210-ADYV
Koha e reagimit [ms]:
8
Kontrast [1]:
2 000 000
Lansuar:
9 Dhjetor 2014
Lartësia [mm]:
369,53
Lloji i ekranit:
IPS
Ndriçimi [cd/m2]:
300
Ngjyra:
Zezë
Numri i porteve HDMI:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Përmasat e kapëses VESA:
100 x 100
Përmasat [H x W mm]:
499,53 x 566,64 x 205
Pesha [kg]:
3,34
Pitch [Hz]:
0,14
Pivot:
Port hyrës HDMI:
Prodhuesi:
Dell
Raporti i shikimit:
169
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia [mm]:
205
USB:
USB Hub:
Varje në mur:

Bashkangjitja Monitor Dell UltraSharp P2415Q edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE