Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Monitor Dell UltraSharp U2717D, 27 Inç, i zi

Kodi i produktit:
190004
Diagonalja e ekranit ["]:
27
Pivot:
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4

Si të porosisim në Gjirafa50?

382.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 31.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Monitori Dell UltraSharp U2717D – LED, 27 inç i kompanisë së mirënjohur Dell prezantohet si produkt i shumë kërkuar nga bizneset profesionale, me një ekran LED dhe një konfort me intensitet të lartë ekrani Dell UltraSharp U2717D ju dhuron efekte vizuele të nivelit të lartë. Pivoti i monitorit ka rrotullim deri në 178 / 178 shkallë, dhe ekrani garanton mbrojtjen e syve tuaj në përdorim me kohë të gjatë, monitori ka sistem të menqur në reduktimin e shpenzimit të energjisë elektrike, ofron sistem USB 3.0 dhe HDMI input, ka Multimedia të tipit High Definition me mbështetje të Vstup MHL HDMI, monitori ka rezolucion QHD 2560 x 1440 në 60 Hz.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit ["]:
27
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
5397063744220
Frekuencë [Hz]:
60
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
611,3
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Kodi i prodhuesit:
210-AICW
Koha e reagimit [ms]:
6
Konsumi [W]:
26
Kontrast [1]:
1 000
Lansuar:
26 Prill 2016
Lartësia [mm]:
410,2
Lloji i ekranit:
IPS
MHL:
Mini DisplayPort:
Ndriçimi [cd/m2]:
350
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Përmasat e kapëses VESA:
100 x 100
Pesha [kg]:
4,5
Pitch [Hz]:
233
Pivot:
Port hyrës HDMI:
Prodhuesi:
Dell
Raporti i shikimit:
169
Rezolucioni:
2560 x 1440 (QHD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia [mm]:
200,3
USB:
USB Hub:
Varje në mur:

Bashkangjitja Monitor Dell UltraSharp U2717D edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE