Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Monitor Dell UltraSharp U2719DC - 27 "LED

Kodi i produktit:
264180
Diagonalja e ekranit:
27
Port hyrës VGA D-Sub:
Numri i porteve HDMI:
1
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 300 x 300, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 200, 600 x 400
Pesha kg:
6,24

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
485.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 40.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbështetuni në performancën e jashtëzakonshme të ekranit të këtij monitori 27 " në një dizajn të ri dhe elegant të hollë me mbështetje USB-C. Ky monitor 27" sjell çdo imazh në jetë. Me QHD (2,560 x 1,440), ju merrni një pamje më të detajuar në krahasim me Full HD 1.77x. UltraSharp është i kalibruar në fabrikë për 99% mbulim sRGB me saktësi Delta-E më pak se 2, duke siguruar hije të sakta jashtë kutisë. Dhe me mbulimin e hapësirës me ngjyra 99% Rec709 dhe 85% mbulimin e hapësirës me ngjyra DCI P3, do të shihni ngjyrat e vërteta në formatet e videove. Ky monitor ka një raport aspekti prej 16: 9 dhe siguron një kënd jashtëzakonisht të gjerë shikimi (178 ° vertikal / 178 ° horizontal). Lloji i ekranit është IPS, përgjigja 5 ms (në modalitetin quick) dhe raporti i kontrastit 1000: 1. Monitori ka mbajtëse me lartësi të rregullueshme (130 mm), pjerrësi (-5 ° në 21 °), rrotullimi vertikal (-40 ° në 40 °) dhe rrotullimi në drejtim të akrepave të orës ose kundër akrepave të orës.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit:
27
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
5397184092545
Frekuencë Hz:
60
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia mm:
612,2
Këndi horizontal i shikimit °:
178
Këndi vertikal i shikimit °:
178
Kodi:
DELL-U2719DC
Koha e reagimit ms:
5
Kontrast 1:
1000
Lansuar:
3. 7. 2019
Lartësi e rregullueshme:
Lartësia mm:
390,2
Lloji i ekranit:
IPS
Ndriçimi cdm2:
350
Ngjyra:
Zezë, argjendtë
Ngjyrat e mbështetura milion:
16.7
Numri i porteve DisplayPort:
2
Numri i porteve HDMI:
1
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 300 x 300, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 200, 600 x 400
Pesha kg:
6,24
Pitch Hz:
0233
Pivot:
Port hyrës HDMI:
Port hyrës VGA D-Sub:
Prodhuesi:
Dell
Raporti i shikimit:
16: 9
Rezolucioni:
2560 x 1440 (QHD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia mm:
180
USB:
USB-C:
Varje në mur:

Bashkangjitja Monitor Dell UltraSharp U2719DC - 27 "LED edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE