Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Monitor Eizo EV3237-GY 32"

Kodi i produktit:
165125
Altoparlantë:
Numri i porteve DisplayPort:
1
USB Hub:
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Raporti i shikimit:
16:9

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,541.50 
Ju kurseni : 129.00   (8%)
1412.50 € * Përfshirë TVSH-në
8% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 117.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Monitor LCD nga kompania Eizo e serisë EV3237-GY ka një ekran të shkëlqyeshëm për të lexuar dhe për të punuar në të. Monitori ka të integruar rezolucion 4K UHD dhe mundëson të keni një pamje të mahnitshme të fotografisë suaj. Monitori ka ekran prej 31.5" me rezolucion prej 3840 x 2160, format 16: 9, ndriçueshmëri 300 cd / m2, dhe kohë të reagimit prej 16 ms ( 5ms) dhe kontrast 1000:1. Ofron mundësinë për të parë në këndet horizontal dhe vertikal prej 178 shkallë. Monitori posedon dy porte Display, HDMI dhe DVI-D DL, gjithashtu ka të integruar portin USB 3.0 dhe ka ngjyrë hiri.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Diagonalja e ekranit ["]:
32
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
4995047045472
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Kodi i prodhuesit:
EV3237-GY
Koha e reagimit [ms]:
5
Konsumi [W]:
40
Kontrast [:1]:
1 000
Lloji i ekranit:
IPS
Ndriçimi [cd/m2]:
300
Ngjyra:
Zezë
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
1
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 400
Përmasat [H x W mm]:
730 × 440 - 580 × 250
Pesha [kg]:
10,6
Pitch [Hz]:
0,19
Pivot:
Port hyrës DVI:
Port hyrës HDMI:
Prodhuesi:
EIZO
Raporti i shikimit:
16:9
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
USB Hub:
Varje në mur:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE