Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Monitor HP 24er - LED, 23.8", 1920 x 1080, Full HD, i bardhë dhe i argjendtë

Kodi i produktit:
221083
Diagonalja e ekranit ["]:
23,8
Ndriçimi [cd/m2]:
250
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Raporti i shikimit:
16:9

Si të porosisim në Gjirafa50?

181.50 
Ju kurseni : 6.00   (3%)
175.50 € * Përfshirë TVSH-në
3% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Monitori HP 24er ka ekran prej 23.8" me teknologji IPS i cili iu lejon të shihni imazhe në këndet 178 shkallë vertikalisht dhe 160 shkallë horizontalisht. me pamje të ndritura dhe të qarta dhe ka orientim 16:9, i cili ofron pamje të mrekullueshme. Monitori jep pamje të shkëlqyera falë teknologjisë LED ndriçimit, e cila mundëson performancë më të mirë të parametrave. Garanton një performancë të lartë të pamjes, madje edhe në kushte të dritës së dobët. Ka kohë të përgjigjes 7ms. Për më shumë, monitori ka 100,000,000:1 kontrast të kombinuar me 250 cd / m2 shkëlqim, porte për HDMI dhe VGA dhe vjen me madhësi prej 53.98 x 18.35 x 40.88 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit ["]:
23,8
Dritë të pasme LED:
EAN:
190780106426
Frekuencë [Hz]:
60
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
539,8
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Kodi i prodhuesit:
T3M80AA
Koha e reagimit [ms]:
7
Konsumi [W]:
19
Kontrast [:1]:
10 000 000
Lartësia [mm]:
408,8
Lloji i ekranit:
IPS
Ndriçimi [cd/m2]:
250
Ngjyra:
Bardhë, argjendtë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Numri i porteve HDMI:
1
Pesha [kg]:
3,04
Pitch [Hz]:
274
Port hyrës HDMI:
Port hyrës VGA (D-Sub):
Prodhuesi:
HP
Raporti i shikimit:
16:9
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia [mm]:
183,5

Bashkangjitja Monitor HP 24er - LED edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE