Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Monitor HP 27w - LED 27 "

Kodi i produktit:
228379
Diagonalja e ekranit ["]:
27
Ngjyra:
Zezë
Trashësia [mm]:
237,3
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
233.50 
Ju kurseni : 38.00   (16%)
195.50 € * Përfshirë TVSH-në
16% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 16.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

HP 27w është një monitor 27,6 inç (27,6 inç) me një ekran Full HD të madh dhe mbështetje SPI. Imazhi tepër i qartë i ekranit do t'ju habisë, ndricimin dhe ngjyra më të gjalla në përgjithësi. Rezolucioni Full HD 1920x1080 ju jep cilësi të lartë të imazheve, duke ju ofruar detaje të mprehta dhe ndriçim të lartë, që krijojnë kontraste të pabesueshme dhe ngjyra realiste për t'i dhënë imazheve një pamje të vërtetë. Pajisja HP 27w gjithashtu mbështet teknologjinë e shikimit me kënd të gjerë IPS që sjell një kënd të gjerë shikimi prej 178 °.HDMI, është standardi global për transmetimin digjital me definicion të lartë dhe audio me shumë kanale. Kjo zgjidhje e gjithanshme e një kablloje e bën të lehtë lidhjen e ekranit me pajisje të tilla si kompjutera, laptopë, konsolë lojërash dhe media player. Përveç dy porteve HDMI në monitor, gjithashtu do të gjeni një port VGA.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit ["]:
27
Dritë të pasme LED:
EAN:
190781457961
Frekuencë [Hz]:
60
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
611,9
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Kodi i prodhuesit:
1JJ98AA
Koha e reagimit [ms]:
5
Konsumi [W]:
40
Kontrast [:1]:
10000000
Lansuar:
4. 1. 2018
Lartësia [mm]:
440
Lloji i ekranit:
IPS
Ndriçimi [cd/m2]:
250
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Numri i porteve HDMI:
1
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 400
Pesha [kg]:
4.9
Pitch [Hz]:
0274
Port hyrës HDMI:
Port hyrës VGA (D-Sub):
Prodhuesi:
HP
Raporti i shikimit:
16: 9
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia [mm]:
237,3
Varje në mur:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE